ابعاد پالت چوبی

ابعاد پالت چوبی

ابعاد پالت چوبی

پالت های چوبی در اندازه و ابعاد گوناگونی طراحی و تولید می شوند که بنابر نیاز مصرف کنندگان، این ابعاد متغیر می باشد. البته باید بگوییم که پالت ها در سایز اختصاصی تولید نمی شوند و شما باید سایز حدودی مورد نیاز خود را از بین سایز های موجود در بازار انتخاب نمایید.

اندازه ی استاندارد برای پالت ها معمولا به شکل مربع و یا نزدیک به آن می باشند. رایج ترین سایز برای پالت های چوبی یک متر در یک متر می باشد. از دیگر سایز های استاندارد برای پالت های چوبی موارد زیر می باشند:

  • سایز 105*105
  • سایز110*110
  • سایز115*115
  • سایز120*100
  • سایز 80*120
  • سایز110*130

اگر نیازمند پالت مستطیلی شکل هستید، می توانید چند پالت مربعی را در کنار یکدیگر قرار دهید و یک پالت مستطیلی بدست آورید. بهترین شکل هندسی برای تولید پالت چوبی، شکل مربع است زیرا از این شکل می توان سایر اشکال هندسی را به راحتی ایجاد کرد.

 

ابعاد پالت چوبی

 

ابعاد پالت های استاندارد جهت صادرات محصول

اندازه ی پالت های تولید شده در هر قاره ای متفاوت است. برای مثال اندازه ی پالت های چوبی در اروپا 80*120 و در قاره ی آسیا 100*120 می باشد.

پر متقاضی ترین سایز پالت، پالت یورویی با سایز 80*120 می باشد که برای انواع حمل و نقل مناسب بوده و طول عمری در حدود 10 سال دارد. پالت هایی یورویی از چوب درختان کاج تهیه می شوند و تحمل وزن بسیار بالایی دارند. گروه تولیدی کاسپین چوب، با داشتن تجربه ی چندین ساله در تولید پالت و پالت باکس چوبی، با افتخار شما را دعوت به بازدید از محصولات مرغوب و صادراتی خود می نماید.

امیدواریم با خواندن این مطلب اطلاعات کافی جهت انتخاب و خریداری پالت های چوبی بدست آورده باشید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.