از چه چوبی برای ساخت پالت چوبی استفاده می شود؟

از چه چوبی برای ساخت پالت چوبی استفاده می شود؟

از چه چوبی برای ساخت پالت چوبی استفاده می شود؟

 

پالت ها در انواع مختلف ساخته می شوند و در مدل ها و جنس های پلاستیکی، چوبی و آهنی در بازار وجود دارند. در حال حاضر بیشترین استفاده از پالت های چوبی است. اگر شما نیز بیشترین استفاده را از پالت ها دارید پیشنهاد می شود تا به دنبال خرید پالت چوبی باشید.

 

 

با توجه به اینکه از نظر قیمت پالت چوبی نسبت به پالت پلاستیکی بیشتر است؛ ولی کیفیت، دوام، ماندگاری، حجم بار زیاد، سبک بودن و … باعث شده تا از بین پالت های آهنی و پلاستیکی شرکت ها و کارخانجات به دنبال خرید پالت چوبی باشند.

 

 

حالا خیلی از افراد این سوال را دارند که پالت چوبی از چه نوع چوب ساخته شده است؟

 

چوب های مختلفی در ایران وجود دارد که می تواند برای ساختن پالت چوبی مورد استفاده قرار بگیرد. ولی از اصلی ترین چوب ها می توان به درختان سوزنی برگ مثل افرا، راش و … اشاره نمود.

 

 

ولی در حال حاضر بیشترین تولید پالت چوبی، از چوب روسی است. در ضمن باید دقت شود که چوب پالت باید حداکثر دارای رطوبت 10 تا 15 درصدی باشد تا بتوان یک پالت خوب و با کیفیت تولید نمود.

 

 

با توجه به نکاتی که ذکر شد شما باید دقت کافی برای خرید و انتخاب یک شرکت مناسب برای محصولات خود را در نظر داشته باشید. ما به شما پیشنهاد می کنیم تا خرید پالت های چوبی با کیفیت خود را از شرکت صنایع حصار چوب کاسپین خریداری نمایید. این شرکت بهترین و با کیفیت ترین محصولات را با استفاده از چوب روسی در اختیار مصرف کنندگان خود قرار می دهد. کاسپین چوب همچنین در زمینه فروش چوب روسی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت نیز فعالیت دارد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.