از کجا پالت چوبی بخریم؟

از کجا پالت چوبی بخریم؟

از کجا پالت چوبی بخریم؟

چگونه پالت چوبی مورد نیاز خود را خریداری نماییم؟

از کجا می توانیم بهترین نوع پالت چوبی را بخریم؟

در این مقاله قصد داریم تا اطلاعاتی در مورد خرید پالت چوبی به شما ارائه دهیم. پس برای رسیدن به پاسخ سؤالات مطرح شده در ابتدای مطلب، تا آخر این مقاله همراه ما باشید.

برای خرید پالت چوبی مرغوب، ابتدا باید مشخصات پالت را به خوبی بررسی نمایید تا بهترین گزینه را برای شرکت یا کارخانه ی خود خریداری نمایید.

اولین گام برای یک خرید مناسب و ایده آل، این است که از شرکت های معتبر خرید کنید.

یکی از این شرکت های موفق در تولید پالت های چوبی، شرکت کاسپین چوب می باشد. این شرکت پالت های چوبی گوناگونی را برای مصارف مختلف و با وزن های متفاوت تولید می کند.

 

پالت های چوبی تولید شده توسط شرکت کاسپین

پالت های چوبی تولید شده توسط این شرکت علاوه بر کیفیت بالا، از لحاظ قیمت نیز در رقابت با سایر شرکت های تولید کننده ی پالت چوبی می باشد.

پالت های چوبی عموما برای نگه داری کالا ها در انبار ها و یا برای حمل و نقل محصولات تولید شده در کارخانجات استفاده می شوند.

کالا هایی که بر روی پالت های چوبی قرار می گیرند، عمدتا وزن زیادی داشته برای همین لازم است تا پالت از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار باشد. پالت های تولید شده توسط شرکت کاسپین چوب این ویژگی را دارا می باشند.

 

پالت چوبی روسی

 

خرید پالت چوبی نو و پالت چوبی دست دوم

پالت های چوبی انواع گوناگونی دارند و هر کارخانه یا شرکت با توجه به نوع مصرف خود یکی از آن ها را انتخاب و خریداری می نماید. پالت های چوبی در دو مدل نو و دست دوم در بازار موجود می باشند. پالت نو به دلیل این که تا به حال از آن استفاده نشده، استحکام بیش تری نسبت به پالت چوبی دست دوم دارد؛ چه برای حمل و نقل و چه برای نگه داری کالا در انبار ها.

گاهی اوقات برای نگه داری و انتقال وسایل گران قیمت احتیاج به پالت داریم ولی این وسایل وزن کمی دارند، پس نیازی به پالت نو نداشته و می توانیم از پالت های دست دوم استفاده نماییم. اما برای انبار کردن و ذخیره ی طولانی مدت کالا های سنگین، حتما باید پالت های نو و دست اول خریداری کنید. پالت های چوبی، چیدمان منظمی به کالا های موجود در انبار ها یا سردخانه ها می بخشند و روند انبار داری را نیز آسان می کنند.

پالت های چوبی ساختاری ساده داشته و در صورت خراب و یا شکسته شدن، قابل تعمیر و استفاده ی مجدد می باشند. از این رو خرید پالت های دست دوم به صرفه تر می باشند زیرا در صورت خراب شدن، می توانید به راحتی آن را تعمیر کرده و مجددا استفاده نمایید.

 

پالت چوبی دست دوم

 

جنس چوب در پالت های چوبی

پالت های چوبی ابزاری مهم و کارآمد برای نگهداری و حمل و نقل کالا ها محسوب می شوند. جنس چوب به کار رفته در پالت های چوبی، زمانی اهمیت پیدا می کند که قرار است کالاهای سنگین بر روی آن قرار گیرد. برای آن که بدانید از چه جنس پالت چوبی استفاده کنید، موارد زیر را باید مد نظر قرار دهید:

  1. جنس مواد و تجهیزاتی که قرار است بر روی آن قرار گیرد.
  2. نوع انبار
  3. سطح انبار
  4. نحوه ی حمل و نقل
  5. نوع ماشین آلاتی که برای انتقال کالا از آن استفاده می شود.

 

انواع پالت چوبی

پالت ها انواع گوناگونی دارند که از آن جمله می توان به پالت های چوبی، پالت های پلاستیکی یا همان پلیمری، پالت های یورویی، پالت های کامپوزیت چوب و پالت های فلزی اشاره کرد.

پالت های چوبی خود به دو نوع پالت دو طرفه و پالت چهار طرفه تقسیم می شوند.

شما باید پالتی را انتخاب کنید که مناسب برای کارتان باشد. پالت چوبی دو طرفه به شکلی است که ماشین های لیفتراک می توانند آن ها را از دو طرف بلند کرده و به مکانی دیگر منتقل نمایند. در مورد پالت های چهار طرفه، این کار از هر چهار طرف انجام می شود. بنابراین با توجه به نوع نیازتان و نحوه ی استفاده از پالت ها، اقدام به انتخاب و خرید پالت چوبی مورد نظر خود نمایید.

 

پالت چوبی یک رویه و پالت چوبی دو رویه

در برخی از پالت ها از هر دو طرف آن می توان استفاده نمود. ولی در برخی دیگر فقط یک طرف آن قابل استفاده می باشد که شما می توانید بر اساس نیازتان یکی از این دو مدل را انتخاب و خریداری نمایید.

 

پالت چوبی روسی

 

قیمت پالت چوبی

گفتیم که پالت های چوبی در انواع و اقسام مختلفی تولید و به بازار عرضه می شوند. قیمت آن ها نیز با توجه به ویژگی های آن ها متفاوت می باشد. ویژگی هایی از قبیل سایز و اندازه، یک رو یا دو رو بودن، دست دوم و یا نو بودن و… .

اما به طور کلی قیمت پالت های چوبی بسیار به صرفه تر از پالت های پلاستیکی می باشد. در صورتی که از نظر استحکام و قدرت با پالت های پلاستیکی برابری می کنند.

 

نحوه خرید آنلاین پالت های چوبی

شما می توانید برای خرید اینترنتی پالت های چوبی به سایت کاسپین چوب مراجعه کنید و پس از دیدن انواع مدل های پالت، گزینه ی مورد نظر خود را انتخاب نموده و سفارش خود را ثبت نمایید. پالت خریداری شده در اسرع وقت به دست شما خواهد رسید.


 

مطالب مرتبط :

باکس پالت چوبی  |  فروش چوب روسی

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.