قفسه بندی انبار با پالت تحت عنوان راک اتوماتیک

قفسه بندی انبار با پالت تحت عنوان راک اتوماتیک

قفسه بندی انبار با پالت

 

پالت ها محصولات محکم و مقاومی هستند که از جنس های مختلف مثلا انواع چوب، پلاستیک، فلز و یا … ساخته و تولید می شوند و هر کدام بسته به نوع جنس و معیار های ساخت کاربرد های متنوع و زیادی را دارا می باشند. طراحی ساخت و تولید پالت ها تا حدودی ساده و آسان است اما در کنار آسودگی تولید، آن ها دارای کاربردهای فراوانی هستند تا جایی که نیاز اساسی در برخی از شرکت ها، کارخانجات و یا حمل و نقل های درون شرکتی و صادرات و واردات محصولات را به خارج و داخل کشور تا حدود بسیار زیادی تامین کرده است.

 

در اصل می توان گفت که پالت ها سازه های محکم و با ظرفیت توان بالایی هستند که مسئولیت حمل و نقل و نگه داری محصولات سبک و سنگین و … را دارا می باشند و این روزها از انواع آن ها به صورت مسمرثمر در سراسر جهان استفاده می کنند. منظور از انواع پالت ها اشاره به چندین نوع مختلف پالت هاست از جمله: پالت های چوبی، پلاستیکی، فلزی، سرامیکی، یورو و … اما موضوع مورد بحث ما در این مقاله در ارتباط با انواعی از پالت هاست که با آن ها قفسه بندی اکثر انبار های انواع محصولات مختلف را تشکیل می دهند این صنعت یعنی قفسه بندی انبار با پالت چندین دهه است که در ایران قدمت دارد و در جهت رفع نیازهای انبار و بهینه سازی فضا ایجاد شده است که در ادامه در ارتباط با آن به گفت و گو می پردازیم.

 

قفسه بندی انبار با پالت

 

 

قفسه بندی انبار با پالت تحت عنوان راک اتوماتیک

 

این نوع قفسه بندی برای نگه داری بارهای سنگین پالتی طراحی شده است که اکثر ارتفاع انبار را خواهد پوشاند و همچنین طراحی آن طبق ابعاد پالت ها، ابعاد محصولات، وزن محصولات، حجم محصولات و … می باشد. حرکت قفسه ها در پالت راک اتوماتیک به وسیله ی نیروی محرکه ی الکتریکی است که به دو شکل مستقل و یا مشترک انجام می شود. این سیستم دارای قابلیت نمایشگر گرافیکی می باشد که نحوه و طریقه ی کار با این سیستم و این نوع قفسه بندی را بسیار راحت و آسان کرده است و از طرفی به نرم افزارهای کامپیوتری انبار هم قابل اتصال خواهد بود.

 

سیستم قفسه بندی انبار با پالت بیشتر برای انبار هایی کاربرد دارد که محصولات با پالت در انبار و قفسه ها نگه داری می شوند مانند محصولات و قطعات یدکی، اقلام و کالاهای سنگین و حجیم، که در اکثر کارخانه ها و انبار هایی مانند سردخانه ها و … هستند. از ویژگی های منحصر به فرد این سیستم قفسه بندی انبار علاوه بر بهینه سازی فضا و جلوگیری از بی نظمی در انبار این است که قفسه بندی انبارها به واسطه ی پالت ها و به سبک طراحی راک اتوماتیک هوشمند می تواند تا حدود 300 درصد صرفه جویی در فضا را برای انبارداران به همراه داشته باشد. این نوع قفسه بندی از رایج ترین نوع قفسه بندی های ریلی و با قابلیت حرکت و جا به جایی می باشد و همچنین دسترسی به محصولات با این سبک از قفسه بندی بسیار آسان است و انبارگردانی راحت و آسانی را به همراه دارد.

 

شرکت صنایع حصار چوب کاسپین به عنوان بزرگترین تولید کننده در تولید فرآورده های چوبی در صنعت بسته بندی کشور می باشد. تولید پالت چوبی در این کارخانه تنها با چوب درجه یک روسی انجام میگیرد. شما می توانید برای خرید پالت چوبی، جعبه چوبی صنعتی، قرقره کابل چوبی، باکس پالت چوبی و یا خرید چوب روسی با ما تماس بگیرید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.