نحوه ساخت میز تلویزیون با پالت چوبی

نحوه ساخت میز تلویزیون با پالت چوبی

ساخت میز تلویزیون با پالت چوبی

 

پالت های چوبی محصولاتی هستند که این روزها از کاربردهای فراوان و بسیار زیادی برخوردارند. و معمولا از چوب درختان محکم و کاملا خشک تهیه می شوند دز تعریف پالت می توان گفت که سازه های محکم و با دوامی می باشند که کاربردهای متنوع و مختلفی در حمل نقل خواهند داشت. این پالت ها در انواع مختلف طراحی وساخته  می شوند و تنوع زیادی دارند و مهم ترین عامل در تنوع آن ها مربوط به جنس و طراحی ساخت شان خواهد بود. یکی از نیاز های کارخانجات و شرکت ها امنیت و داشتن سرعت عمل بالا در امر حمل و نقل می باشد.

 

 

همین موضوع سبب شد که طراحان و پیش گامان دست به طراحی و تولید انواع پالت ها بزنند از جمله پالت های چوبی و پلاستیکی. پالت های چوبی در اندازه های مختلفی تولید می شوند و مزایای کاربردی و زیادی را دارند مانند استفاده از ان ها در شرکت ها و کارخانه ها جهت حمل و نقل انواع محصولات و….. اما این کاربردهای ذکر شده تا زمانی است که پالت های چوبی کاملا سالم و بدون آسیب دیده گی باشند و از کار نیفتند پالت های چوبی معمولا اگر در معرض رطوبت یا حرارت و یا ضربه های سنگین قرار بگیرند آسیب می بینند و خواهند شکست و دیگر از آن ها نمی توان کاربد های اصلی شان را انتظار داشت اما در این صورت باز هم در موارد دیگر می توان از پالت های چوبی استفاده کرد مانند استفاده از آن ها به عنوان وسایل چوبی مانند پالت چوبی برای تخت خواب، مبل، میز، استند گل و … در دکوراسیون داخلی منزل و محل کار به کار رود. یکی از کاربرد های دیگر از این گونه پالت های چوبی استفاده از آن ها در ساخت و طراحی میز تلوزیون است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

 

 

میز تلویزیون با پالت چوبی

 

 

نقش پالت چوبی در ساخت میز تلویزیون

 

پالت های چوبی در واقع صفحه های شبکه بندی شده ای هستند که با ابعاد حدودی یک متری در بازار وجود دارند و از میخ کردن ورقه های تخته ای در کنار هم ساخته می شوند. اگر از این پالت ها در اختیار دارید که حتی از کار افتاده و یا کمی خراب شده است می توانید با کمی خلاقیت و هنر و همچنین قوه ی تخیل خود انواع میز تلویزیون های مدرت و شیک با کمترین هزینه را برای خود تهیه و درست کنید. به این ترتیب که می توانید با قرار دادن چند پالت چوبی بر روی یکدیگر و برش قسمت های اضافی آن و با میخ کردن آن ها به یکدیگر جهت محکم کاری و چسباندن قطعات چوبی پالت به یکدیگر یک میز تلویزیون با سلیقه و حاصل دست رنج خود تهیه کنید.

 

 

خلاقیت و ذوق هنری شما در ساخت و طراحی میز تلویزیون و دیگر سازه های چوبی توسط پالت های چوبی بسیار مهم و تاثیر گذار می باشد. اگر شما خواهان دکوراسیون های مدرن و کم هزینه که بسیار هم شیک و جالب هستند می باشید استفاده از میزهای تلویزیون که با انواع پالت های چوبی ساخته می شوند توصیه و گزینه ی مناسبی هستند. از مزایای دیگر استفاده از میزهای تلویزیون ساخته شده با پالت های چوبی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1_ صرفه جویی در هزینه ها

2_ ایجاد فضایی نو و مدرن در منزل

3_ استفاده ی دوباره از پالت های استفاده شده

4_ محصول حاصل دست خود فرد بوده و با هر بار دیدن میز تلویزیون به استعدادهای خود پی می برد.

 

میز تلویزیون با پالت چوبی

 

شرکت صنایع حصار چوب کاسپین به عنوان بزرگترین تولید کننده در تولید فرآورده های چوبی در صنعت بسته بندی کشور می باشد. تولید پالت چوبی در این کارخانه تنها با چوب درجه یک روسی انجام میگیرد. شما می توانید برای خرید پالت چوبی، جعبه چوبی صنعتی، قرقره کابل چوبی و یا باکس پالت چوبی با ما تماس بگیرید. کاسپین چوب همچنین در زمینه فروش چوب روسی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت نیز فعالیت دارد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.